Infinite România
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Infinite România

Forum dedicat formatiei sud-coreene Infinite
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 O aniversare de neuitat^^

In jos 
AutorMesaj
eunhye

eunhye


Mesaje : 20
Data de inscriere : 26/12/2012

O aniversare de neuitat^^ Empty
MesajSubiect: O aniversare de neuitat^^   O aniversare de neuitat^^ Icon_minitimeJoi Dec 27, 2012 12:56 am

Tip: Other[boy X girl ]

Rated: +18

Personaje: Eunhye,Eunhyuk and Ryu

Autori:Eunhye






Este 21 august ora 10:00,eu pluteam in lumea viselor,cand deodata visele mele sunt spulberate de soneria telefonului.
,,Aigoo...trebuie sa plac la munca...pfuu de ce nu mia dat si mie patronul o zi libera?Doar este ziua mea de nastere,ar trebui sa stau acasa si sa ma distrez cu prietenii.''
Ma imbrac repede,pe jumatate adormita si oarecum dezamagita ca desi trecuse 10 ore de cand este ziua mea de nastere,nu mi-a spus nimeni ,,la multi ani''.
,,Aishh,pana si iubitul meu eunhyuk a uitat sa ma sune''
Dupa 30 de minute de mers pe jos mi-am mai revenit din somn si intru la restaurantul unde lucram eu si cu Eunhyuk.
Eunhyuk:-OMO!! Eunhye,in sfarsit ai ajuns. Seful mi-a spus sa te anunt ca astazi vei lucra in tura de noapte.
Eunhye:-Oh...ok. Atunci daca nu am ce face eu o sa plec acasa.
Ma indreptam catre usa cu pasi mici deoarece asteptam ca Eunhyuk sa-mi spune ,,la multi ani''...
Eunhyuk:-Eunhye asteapta!
Eu foarte entuziasmata crezand ca ma va lua in brate si imi va spune ,la multi ani'' ma intorc zambind la el:
Eunhye:-Da Eunhyuk. Ce este?
Eunhyuk:-Vezi ca ai tricoul deranjat la spate.
,,O pe bune??!! Nici ma car un simplu ,,la multi ani'' nu a putut sa-mi spuna?!! e chiar asa de greu?!!''
Ies nevoasa afara din restaurant iar pe drum am intalnesc cu o buna prietena a mea,Ryu.
Ryu:-Hey unnie! Ce faci?
Eunhye:-Hmh...bine. Tocmai ma intorc de la restaurantul unde lucrez. Tu?
Ryu:-Eu ma pregatesc de aniversarea unei prietene ca astazi este ziua ei. Hai ca nu pot sa vorbesc mult daca e vorbim maine. Paaa!!*spune in timp ce indeparta de mine*
,,Aigoo...chiar sunt atat de nesemnificativa pentru toti?!?''
Timpul trecea foarte greu dar intru-ul final sa facut ora 22:00 si trebuia sa plec la munca.
Ajunsa la cafenea observ ca nu mai era nimeni asa ca astept aproximativ 30 de minute,observ ca nu erau clienti asa ca ma gandesc sa ma duc in sala unde se tin produsele si ma pun sa fac curat.Ajung in acea sala ma pun sa fac curat dar sunt intrerupta de zgomotul unei lovituri de usa iar dupa scurt timp apare si Eunhyuk.
Eunhye:-Ce faci tu aici? Nu ai lucrat un tura de zi?
Eunhyuk:-Da dar ma plictiseam acasa asa ca mam gandit sa vin sa ami stau cu tine.
Eunhye:-Nu era nevoie ca oricum ca termin de facut curat aici si inchid ca nu sunt clienti.
Eunhyuk:-Ok dar inainte de toate vreau sa te intreb ceva.*spune el in timp ce se uita insitent in ochii mei*...Tu Eunhye...ma iubesti nu?
Eunhye:-Da,desigur dar...
Eunhyuk:-Atunci demostreaza-mi! *se apropie de mine,ma saruta si incearca sa-mi dea tricoul jos*
Eunhye:-Opreste-te! Ce faci?
Eunhyuk:-Ai spus ca ma iubesti nu? Sau am inteles eu gresit?
Eunhye:-Nu,nu ai inteles gresit dar...
Eunhyuk:-Fara dar! Daca ma iubesti demostreaza-mi si atat.
Eunhyuk ma saruta iar eu foarte emotionata si ametita de felul meu ma las moale jos...parca eram intr-un film.Se apropie usor de mine se uita profund in ochii mei iar eu pentru prima data simteam cum milioane de culori imi trec prin fata ochilor,era acel moment intens cand simti ca traiesti cu adevarat.Eu asteptam cu nerabdare sarutul lui,iar acel moment,acea clipa mi se parea o vesnicie.
In sfarsit simteam cum buzele lui se apropiau usor,usor de ale mele in timp ce inima imi batea din ce in ce mai intens si mai repede.
Mainile lui parca abia asteptau sa ma mangaie fara incetare…buzele lui erau peste tot iar dupa lungi saruturi intense si profude stiam ca urma sa se intample ceva neasteptat…
Simteam cum mainile lui imi cumprindeau tot corpul iar in capul meu era doar aroma lui…Ma uitam atenta in ochii lui caprui si mainile mele care abia asteptau sa simta caldura corpului coborau tot mai jos,am inceput sa ii dau usor tricoul sexy a lui eunhyuk…in sfarsit am vazut muschii sai incordati care asteptau cu mult entuziasm sa ma simta.
El imi spune soapte dulci in timp ce mana lui aluneca din ce in ce mai jos…eu l-am luat si l-am sarutat din nou apoi am simtit cum buzele lui erau pe sanii mei si stiau cum sa-si faca treaba.
Deodata am simtit cum mi-a dat tricoul jos iar corpul lui ud si fierbinte sa apropia mult de al meu…mana lui fina a facut ca sutienul meu sa dispara.
Asa am ramas doar in pantalonii mei scurti care abia asteptatu si ei deasemenea sa dispara si nu au asteptat mut ca au si disparut… si asa usor usor am ramas goala…
Fara niciun pic de retinere l-am luat si l-am sarutat apoi iam dat pantalonii jos,acum eram unul langa celalalt,iar corpurile noastre sau unit intrun singur trup.Se auzea doar puterea dragostei noastre intr-un ascutit sunet al iubirii…
Gemetele profunde si pline de pasiune ne inconjurau fara incetare iar eu stiam cu siguranta ca acea noapte nu o voi uita nicodata...Dupa lungi drumuri dute-vino a fost scos la iveala un geamat intens ce rasuna intreaga sala.
Dupa acele momente fierbinti petrecute cu Eunhyuk,el se uita la mine zambind si-mi sopteste:
Eunhyuk:-La multi ani!! Acesta a fost cadoul meu pentru tine si sper ca ti-a placut. Dar acum trebuie sa ne imbracam repede ca acasa ne asteapta o gasca de prieteni care vor sa-ti spuna ,,la multi ani'' si sa sarbatoreasca cu tine ziua ta de nastere.
Sus In jos
 
O aniversare de neuitat^^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Infinite România :: Your Own Universe :: Fan fiction-
Mergi direct la: