Infinite România
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Infinite România

Forum dedicat formatiei sud-coreene Infinite
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Personal Taste

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 11
Data de inscriere : 17/03/2011
Localizare : Brasov

Personal Taste Empty
MesajSubiect: Personal Taste   Personal Taste Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 1:28 am

Personal Taste


Personal Taste Watch-Personal-Taste-Drama-online
Jeon Jin Ho (Lee Min Ho) se preface ca ii plac barbatii pentru a reusi sa locuiasca cu Park Kae In. De ce?Asta o sa aflati pe parcursul dramei, cert e ca are un scop ,dar pana la urma sfarseste prin a se indragosti. Obsesia lui e: curatenia. Dar cum va reactiona Kae In cand va afla ca el nu e gay, dupa atatea saptamani petrecute impreuna invatand-o sa se comporte ca o adevarata doamna? Oare va aplica regulile invatate de la Jin Ho?
Sus In jos
https://infinite-romania.forumgratuit.ro
Ayane

Ayane


Mesaje : 57
Data de inscriere : 08/02/2012
Varsta : 32
Localizare : București

Personal Taste Empty
MesajSubiect: Re: Personal Taste   Personal Taste Icon_minitimeMier Feb 08, 2012 12:33 pm

Mie mi s-a părut extrem de amuzantă dar și 18+ :)). Erau niște părți mai ales atunci când vorbeau fetele și el asculta cu o atenție... maximă ! :)) Dar mi-a plăcut că a fost realistă.
Sus In jos
eunhye

eunhye


Mesaje : 20
Data de inscriere : 26/12/2012

Personal Taste Empty
MesajSubiect: Re: Personal Taste   Personal Taste Icon_minitimeJoi Dec 27, 2012 1:09 am

Eu ador dramele iar la asta m-am uitat de 2 ori si mas uita si de a 3 a oara si tot nu mas satura. Imi place foarte mult
Sus In jos
Continut sponsorizat





Personal Taste Empty
MesajSubiect: Re: Personal Taste   Personal Taste Icon_minitime

Sus In jos
 
Personal Taste
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Infinite România :: Teen Style :: Filme+drame-
Mergi direct la: