Infinite România
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Infinite România

Forum dedicat formatiei sud-coreene Infinite
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Kim Myung Soo Profil Oficial

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Dede
Admin
Dede


Mesaje : 32
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 31
Localizare : Brasov

Kim Myung Soo Profil Oficial Empty
MesajSubiect: Kim Myung Soo Profil Oficial   Kim Myung Soo Profil Oficial Icon_minitimeSam Mar 19, 2011 12:08 am

Kim Myung Soo Profil Oficial 85773020

Nume: Kim MyungSoo
Nume de scena: L
Data de nastere: 13 Martie 1992
Inaltime 178cm
Greutate: 62kg
Hobby/Talent: Antrenamentul, Gatitul, Rap-ul
Pozitie: Vocal
Grupa de sange: O
Oras natal: Seoul Sungdonggu

Visul lui secret este sa devina fotograf.
Se comporta ciudat cu celelalte persoane.
Mananca cel mai mult dintre toti membrii.
Modelul lui sunt cei din DBSK, fiind fanul lor inca din perioada cand promovau melodia "Hug".
Crede ca Woohyun este cel mai orgolios si increzut dintre membri.
Vrea sa fie o pasare.
Nu suporta persoanele care se joaca cu mancarea.
E coleg de camera cu Dongwoo.
Ii admira pe cei de la Epik High si ii place Mithra Jin mai mult decat Tablo.


Sus In jos
Ayane

Ayane


Mesaje : 57
Data de inscriere : 08/02/2012
Varsta : 32
Localizare : București

Kim Myung Soo Profil Oficial Empty
MesajSubiect: Re: Kim Myung Soo Profil Oficial   Kim Myung Soo Profil Oficial Icon_minitimeMier Feb 08, 2012 3:45 am

Uhh uite și unul mai mititel decât mine , să se ia de o mână cu mine cu mâncatul :)).
Sus In jos
Paradis[e]

Paradis[e]


Mesaje : 37
Data de inscriere : 02/03/2012
Varsta : 26
Localizare : Pitesti

Kim Myung Soo Profil Oficial Empty
MesajSubiect: Re: Kim Myung Soo Profil Oficial   Kim Myung Soo Profil Oficial Icon_minitimeVin Mar 02, 2012 10:13 am

Fotograf zici . Aici sunt . Daca ai nevoie de un model , sunt aici , nu plec nicaieri !~ Doar contacteaza-ma *laugh*
Si eu mananc mult , insa din nefericire pe mine se pune , insa pe tine nu ...*cries* Asa e L , pui , nici eu nu suport aceste persoane x.x eu cum m-am pus la masa am si bagat totu` pe sub nas x.x nu mai stau sa ma milogesc la mancare !~ *laugh*
Sus In jos
https://www.youtube.com/user/TheJoOKe3r
SungYeol♥ [BeMine]

SungYeol♥ [BeMine]


Mesaje : 13
Data de inscriere : 02/03/2012
Varsta : 27
Localizare : Pitesti

Kim Myung Soo Profil Oficial Empty
MesajSubiect: Re: Kim Myung Soo Profil Oficial   Kim Myung Soo Profil Oficial Icon_minitimeVin Mar 02, 2012 12:42 pm

......Nu prea se vede ca mananca mult ....x _ x ....AHH , so cute .~!! Si eu mi-as ; dori sa fiu o pasare . ~! .
Sus In jos
https://www.youtube.com/user/TheJoOKe3r?feature=mhee
PoppinGirlJiye

PoppinGirlJiye


Mesaje : 18
Data de inscriere : 13/03/2012
Varsta : 30

Kim Myung Soo Profil Oficial Empty
MesajSubiect: Re: Kim Myung Soo Profil Oficial   Kim Myung Soo Profil Oficial Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 6:47 am

Cand am vazut ce nume are primul gand a fost "Am un prieten care se numeste Kim Myungsoo o.O; "
Dupa ce am aflat ca joaca in SG cu Junhyung...Am ramas fara cuvinte... (Junhyung baby <3)
Apoi am aflat si de chestiile ciudate pe care le mai face cand este in preajma unor oameni (prieteni) parca recunoscandu-ma :))
Sus In jos
Paradis[e]

Paradis[e]


Mesaje : 37
Data de inscriere : 02/03/2012
Varsta : 26
Localizare : Pitesti

Kim Myung Soo Profil Oficial Empty
MesajSubiect: Re: Kim Myung Soo Profil Oficial   Kim Myung Soo Profil Oficial Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 7:29 am

PoppinGirlJiye a scris:
Cand am vazut ce nume are primul gand a fost "Am un prieten care se numeste Kim Myungsoo o.O; "
Dupa ce am aflat ca joaca in SG cu Junhyung...Am ramas fara cuvinte... (Junhyung baby <3)
Apoi am aflat si de chestiile ciudate pe care le mai face cand este in preajma unor oameni (prieteni) parca recunoscandu-ma :))

Aiii :3 Ce cute c: Sunt curioasa !~ Hai sa ne cunostem mai bine =]] Ce ciudat suna . Nu o lua ca pe altceva . Da` ;;) ? =]]
Sus In jos
https://www.youtube.com/user/TheJoOKe3r
PoppinGirlJiye

PoppinGirlJiye


Mesaje : 18
Data de inscriere : 13/03/2012
Varsta : 30

Kim Myung Soo Profil Oficial Empty
MesajSubiect: Re: Kim Myung Soo Profil Oficial   Kim Myung Soo Profil Oficial Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 9:07 am

Paradis[e] a scris:
PoppinGirlJiye a scris:
Cand am vazut ce nume are primul gand a fost "Am un prieten care se numeste Kim Myungsoo o.O; "
Dupa ce am aflat ca joaca in SG cu Junhyung...Am ramas fara cuvinte... (Junhyung baby <3)
Apoi am aflat si de chestiile ciudate pe care le mai face cand este in preajma unor oameni (prieteni) parca recunoscandu-ma :))

Aiii :3 Ce cute c: Sunt curioasa !~ Hai sa ne cunostem mai bine =]] Ce ciudat suna . Nu o lua ca pe altceva . Da` ;;) ? =]]

Stai linistita ><
Da sau fac orice tampenie sa fac un om suparat sa zambesca~ sau fac chestii absolut ciudate XD care nu au nici-o legatura XD

* A si am uitat sa precizez ca si mie imi place sa gatesc :))) cred ca am face o echipa buna :>
** A si am uitat sa adaug ca si pentru mine rap-ul e un hobby :P [oarecum]


Ultima editare efectuata de catre PoppinGirlJiye in Mar Mar 13, 2012 9:21 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Paradis[e]

Paradis[e]


Mesaje : 37
Data de inscriere : 02/03/2012
Varsta : 26
Localizare : Pitesti

Kim Myung Soo Profil Oficial Empty
MesajSubiect: Re: Kim Myung Soo Profil Oficial   Kim Myung Soo Profil Oficial Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 9:12 am

Heh *keke*
Oh , good ce mancam in seara asta ? *laught* Ops , pardon facem spam x.x
Sus In jos
https://www.youtube.com/user/TheJoOKe3r
Continut sponsorizat





Kim Myung Soo Profil Oficial Empty
MesajSubiect: Re: Kim Myung Soo Profil Oficial   Kim Myung Soo Profil Oficial Icon_minitime

Sus In jos
 
Kim Myung Soo Profil Oficial
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Lee Ho Won Profil Oficial
» Lee Sung Gyu Profil Oficial
» Nam Woo Hyun Profil Oficial
» Lee Sung Yeol Profil Oficial
» Lee Sung Jong Profil Oficial

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Infinite România :: Cherry Blossom :: Kim Myung Soo (L)-
Mergi direct la: