Infinite România
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Infinite România

Forum dedicat formatiei sud-coreene Infinite
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Lee Sung Gyu Profil Oficial

In jos 
+2
Ayane
Dede
6 participanți
AutorMesaj
Dede
Admin
Dede


Mesaje : 32
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 31
Localizare : Brasov

Lee Sung Gyu Profil Oficial Empty
MesajSubiect: Lee Sung Gyu Profil Oficial   Lee Sung Gyu Profil Oficial Icon_minitimeSam Mar 19, 2011 1:29 am

Lee Sung Gyu Profil Oficial 51721277

Nume: Kim Sung Gyu
Data de nastere: 28 Aprilie 1989
Inaltime: 178 cm
Pozitie: Liderul formatie si Vocalul principal
Grupa de sange: Type A

A studiat chineza pentru 5 ani.
Il admira pe Kim Jongwan (Nell).
Vrea abilitatea de a se putea teleporta.
Este sasait.
A invatat cel mai repede "Dansul Scorpionului" in ciuda varstei.
Coleg de camera cu Woohyun.
Nu sforaie si nu are obiceiuri ciudate cand doarme.
Iubire>Prietenie>Faima>Bani

Sus In jos
Ayane

Ayane


Mesaje : 57
Data de inscriere : 08/02/2012
Varsta : 32
Localizare : București

Lee Sung Gyu Profil Oficial Empty
MesajSubiect: Re: Lee Sung Gyu Profil Oficial   Lee Sung Gyu Profil Oficial Icon_minitimeMier Feb 08, 2012 3:32 am

Prima dată când i-am văzut mi-a luat ceva timp să-mi dau seama că el e cel sâsâit :)).
Sus In jos
Paradis[e]

Paradis[e]


Mesaje : 37
Data de inscriere : 02/03/2012
Varsta : 26
Localizare : Pitesti

Lee Sung Gyu Profil Oficial Empty
MesajSubiect: Re: Lee Sung Gyu Profil Oficial   Lee Sung Gyu Profil Oficial Icon_minitimeVin Mar 02, 2012 8:43 am

Imi place topu` lui c: Desii eu as pune prietenia pe primu` loc , e de admirat ca nu a pus banii sau faima pe 1 , da` ... imi cer scuze , greseala mea , ei nu sunt din Romania !~ Imi cer scuze daca gresesc , desi sunt sigura ca cel putin 1/3 din artistii Rom ar pune banii sau faima pe 1 !~ Insa sa revenim la topic !~ Imi cer scuze pt spam / off topic !~ Scorpion move , Gyu pui , teach me too !~ *laugh* Ma simt ca o furnicuta pe langa el ... e destul de inalt *cries*
Sus In jos
https://www.youtube.com/user/TheJoOKe3r
SungYeol♥ [BeMine]

SungYeol♥ [BeMine]


Mesaje : 13
Data de inscriere : 02/03/2012
Varsta : 27
Localizare : Pitesti

Lee Sung Gyu Profil Oficial Empty
MesajSubiect: Re: Lee Sung Gyu Profil Oficial   Lee Sung Gyu Profil Oficial Icon_minitimeVin Mar 02, 2012 12:25 pm

Sunggyu<3 .. Ah ce pot spune , Infinite sunt norocosi sa aiba un asemenea lider , cu o asemenea voce . . ~!! . Mi-a placut fraza : "Vrea abilitatea de a se teleporta" .. Daca asi stii ca e posibil , si eo asi vrea . *laught*
Sus In jos
https://www.youtube.com/user/TheJoOKe3r?feature=mhee
PoppinGirlJiye

PoppinGirlJiye


Mesaje : 18
Data de inscriere : 13/03/2012
Varsta : 30

Lee Sung Gyu Profil Oficial Empty
MesajSubiect: Re: Lee Sung Gyu Profil Oficial   Lee Sung Gyu Profil Oficial Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 6:40 am

Sincer nu ma asteptam sa fie cel mai mare XD
(Cica si eu am grupa A... o.o)
Prima data l-am incurcat cu Woohyun XD (pentru destul de mult timp >< in repetitia de la Come Back Again)
Ii ador ochii~ <3
Sus In jos
Paradis[e]

Paradis[e]


Mesaje : 37
Data de inscriere : 02/03/2012
Varsta : 26
Localizare : Pitesti

Lee Sung Gyu Profil Oficial Empty
MesajSubiect: Re: Lee Sung Gyu Profil Oficial   Lee Sung Gyu Profil Oficial Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 7:14 am

PoppinGirlJiye a scris:
Sincer nu ma asteptam sa fie cel mai mare XD
(Cica si eu am grupa A... o.o)
Prima data l-am incurcat cu Woohyun XD (pentru destul de mult timp >< in repetitia de la Come Back Again)
Ii ador ochii~ <3

Eu una il incurcam cu L , la inceput dar dupa putin timp am gasit diferentele intre ei *keke* !~

Da si mie imi plac ochii lui <3
Sus In jos
https://www.youtube.com/user/TheJoOKe3r
PoppinGirlJiye

PoppinGirlJiye


Mesaje : 18
Data de inscriere : 13/03/2012
Varsta : 30

Lee Sung Gyu Profil Oficial Empty
MesajSubiect: Re: Lee Sung Gyu Profil Oficial   Lee Sung Gyu Profil Oficial Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 9:04 am

Neah sunt foarte diferiti mai ales in video
Avand in vedere sa L e brunet si el era mai blond XD
Dedea foarte tare a Woohyun si invers :P
Sus In jos
Paradis[e]

Paradis[e]


Mesaje : 37
Data de inscriere : 02/03/2012
Varsta : 26
Localizare : Pitesti

Lee Sung Gyu Profil Oficial Empty
MesajSubiect: Re: Lee Sung Gyu Profil Oficial   Lee Sung Gyu Profil Oficial Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 9:08 am

Eu nu ziceam de video !~ C; Imi cer scuze am uitat sa mentionez !~ E adevarat ce spui . Eu ma refeream in genereal , cand am inceput sa invat Infinite , eu am luat.o cu pozele si te asigur ca asta a fost acu` catvea luni -_-" De cand am Infinite in Pc si abea acu` cateva luni mii s-a trezit un interes -_-" Da` asa dupa ce i-am invat dupa poze ,la videoclipuri nu au fost probeleme !~
Sus In jos
https://www.youtube.com/user/TheJoOKe3r
PoppinGirlJiye

PoppinGirlJiye


Mesaje : 18
Data de inscriere : 13/03/2012
Varsta : 30

Lee Sung Gyu Profil Oficial Empty
MesajSubiect: Re: Lee Sung Gyu Profil Oficial   Lee Sung Gyu Profil Oficial Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 9:19 am

Am incercat si eu sa ii invat dupa poze :)))
Ii stiam pe L , Hoya si Dongwoo~ si am trecut o data cu ochii peste si mi-a ramas doar Sunggyu ><
Apoi m-am uitat la o poza cu toti si i-am nimerit pe toti bine :))) desi aveam o mica indoiala la Sungyeol si Sungjong XD
Sus In jos
Paradis[e]

Paradis[e]


Mesaje : 37
Data de inscriere : 02/03/2012
Varsta : 26
Localizare : Pitesti

Lee Sung Gyu Profil Oficial Empty
MesajSubiect: Re: Lee Sung Gyu Profil Oficial   Lee Sung Gyu Profil Oficial Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 9:23 am

Vai da eu acum vad ce proasta sunt nu m-am exprimat bine nici acolo . Vream sa spun ca pe WooHyun l-am incurcat la inceput cu L x.x Da` nu stiu ce legatura e cu Gyu da` ma rog x.x Oh pe SungJonggie l-am retinut de prima oara c: Era prea cute si inca e :x Si nu imi permiteam sa-l incurc c: Defapt el mi-a trezit interesu` in trupa *keke* Si Yeollie la fel c: Au ceva special c:
Sus In jos
https://www.youtube.com/user/TheJoOKe3r
Visinel

Visinel


Mesaje : 2
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 28
Localizare : Sunggyu's heart^^

Lee Sung Gyu Profil Oficial Empty
MesajSubiect: Re: Lee Sung Gyu Profil Oficial   Lee Sung Gyu Profil Oficial Icon_minitimeLun Sept 10, 2012 4:48 am

Ododododo Lee Sung Gyu Profil Oficial 736475652 Sweet leadah~~
Hm...e sasait? Eu n-am observat Lee Sung Gyu Profil Oficial 1299261808 E si mai dulce asa Lee Sung Gyu Profil Oficial 2647800245
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lee Sung Gyu Profil Oficial Empty
MesajSubiect: Re: Lee Sung Gyu Profil Oficial   Lee Sung Gyu Profil Oficial Icon_minitime

Sus In jos
 
Lee Sung Gyu Profil Oficial
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Lee Sung Jong Profil Oficial
» Lee Sung Yeol Profil Oficial
» Lee Ho Won Profil Oficial
» Nam Woo Hyun Profil Oficial
» Kim Myung Soo Profil Oficial

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Infinite România :: Cherry Blossom :: Kim Sung Gyu (SungGyu)-
Mergi direct la: