Infinite România
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Infinite România

Forum dedicat formatiei sud-coreene Infinite
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 .....Annyeong haseyo :p

In jos 
AutorMesaj
pinky_rullzz




Mesaje : 2
Data de inscriere : 09/03/2012

.....Annyeong haseyo :p Empty
MesajSubiect: .....Annyeong haseyo :p   .....Annyeong haseyo :p Icon_minitimeVin Mar 09, 2012 1:17 pm

....annyeong,inainte de orice prezentare vreau sa spun ca ma bucur enorm ca am gasit acest forum dedicat formatiei infinite
....asa,numele meu este andreea am 20 de ani,sunt din bacau dar fac facultatea in iasi.Am aflat despre korea si tot ce tine de aceasta tara: filme,seriale,emisiuni tv si nu in ultimul rand muzica mai exact kpop-ul cam akum 3 anii si de atunci pot sa spun ca iubesc tot ce tine de acestea.La inceput formatia infinite nu isi facuse inca debutul asa ca am aflta ceva mei tarziu de ei,insa de anul trecut de cand cu promotia piesei ,,be mine'' m-a indragostit e aceasta trupa,ii ador,e diferita de alte formatii,au ceva unic,cred ca si de asta castiga din ce in ce mai multa popularitate,un membru favorit nu stiu dak pot sa spuns ca am,deorece fiecare are ceva special,ador vocea lui sungyu,la woohyun pe langa voce imi place si felul in care comunica cu fanii prin acele,, aruncari de inimi'',cred ca e cute;dongwoo are o voce foarte sexy,mai ales face rapp;de hoya nici nu mai e nevoie sa spunaltceva decat ,,dance machine'';L ador privirea si personalitatea sa,e putin ,,ciudat'' ;sungyeol cred ca e un bun actor aaa si foarte funny; iar maknae sungjong e preferatul meu cand vine vorba de dansata melodii de fete.si mai sunt mute altele insa deja m-am lungit cam mult spunand lucruri pe care cred ca deja le stiti :p
.....abia astept sa scoata piese noi,am auzit ca prin mai vor avea un comeback,momentan ma uit a ,,shut up flower boy band'' drama in care joaca L ,vo recomand e foarte tare..annyo
Sus In jos
 
.....Annyeong haseyo :p
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Annyeong !!
» Annyeong ^_^
» Annyeong! Dede's here!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Infinite România :: All About Us :: Entrust-
Mergi direct la: