Infinite România
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Infinite România

Forum dedicat formatiei sud-coreene Infinite
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Annyeong ^_^

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Maknae Panda

Maknae Panda


Mesaje : 3
Data de inscriere : 16/05/2012
Varsta : 29
Localizare : Tarnaveni

Annyeong ^_^ Empty
MesajSubiect: Annyeong ^_^   Annyeong ^_^ Icon_minitimeMier Mai 16, 2012 1:16 am

dreamy In primul rand vreau sa spun ca sunt foarte fericita ca exista INFINITE Romania. Sunt chiar foarte recunoascatoare acelei persoane care a creat forumul ^_^
Numele meu este Nadia si sunt din Tarnaveni. Ii ador pe Infinite si, dupa cum o sa va dati seama daca o sa aveti ocazia sa interactionati cu mine, preferatul meu este Woohyun. Annyeong ^_^ 3493334889 My fluffy boy~
Ehm, in rest ce sa va spun..?? Ascult Kpop de vreo 6 ani, deci am avut destul timp sa observ cum sta treaba cu acest gen muzical. Prima trupa a fost TVXQ cu melodia The way u are. Mai ascult MBLAQ, EXO, FT Island, CN Blue, JYJ, TVXQ, SHINee, B2ST, Super Junior, U-KISS, Sistar, Secret, Miss A, 2NE1, Orange Caramel, Girls' Generation etc. Pe langa Kpop mai ascult si Cpop (incercati HIT 5), Jpop, Jrock, Punk, Pop-rock... Metal cateodata :))
Altceva...?? Hmm.. aaa.. iubesc ursii panda si cam tot ce are legatura cu wushu, kung fu, taekwondo etc. + filmele cu ninja Annyeong ^_^ 3087562708 Annyeong ^_^ 1179009264 Annyeong ^_^ 2002827575 dreamy Annyeong ^_^ 3986245177 Ododododo.. ^_^ Pufoseniii, pufuleti, savarine, unicorni, curcubee si alte minuni ^_^
Sper ca ne vom intelege cat mai bine!!
Sus In jos
eunhye

eunhye


Mesaje : 20
Data de inscriere : 26/12/2012

Annyeong ^_^ Empty
MesajSubiect: Re: Annyeong ^_^   Annyeong ^_^ Icon_minitimeJoi Dec 27, 2012 1:47 am

Waaa...imi pare bine de cunostinta... Se pare ca avem acelasi bias...sper sa ne intelegem bine in ciuda faptului ca amandurora ne place asa mult Woohyun
Sus In jos
 
Annyeong ^_^
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Annyeong !!
» Annyeong! Dede's here!
» .....Annyeong haseyo :p

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Infinite România :: All About Us :: Entrust-
Mergi direct la: